Ostatnie zajęcia z hipoterapii

W zeszłym tygodniu odbyły się ostatnie zajęcia hipoterapii, tym razem w stajni. Dzieci miały możliwość przytulić się do konia, wyczyścić go szczotką i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Atrakcją spotkania z końmi była wizyta Świętego Mikołaja, który razem z dziećmi zaśpiewał świąteczną piosenkę oraz każdemu wręczył świąteczny prezent.
Miejmy nadzieję, że wrócimy w Nowym Roku do Stajni Mustang i zorganizujemy kolejne zajęcia hipoterapii.
Dziękujemy Powiatowi Poznańskiemu za dofinansowanie zajęć z projektu „Hipoterapia dla dzieci niewidomych i słabowidzących” oraz Stowarzyszeniu „Pomóż Dziecku Niewidomemu”.
Czekamy z utęsknieniem na kolejne spotkanie z naszymi końskimi przyjaciółmi- Larrym i Guliwerem.
Organizator zajęć- Agnieszka Bubacz