Z rozdartymi z bólu sercami….

Czarno- biała fotografia Marka Jakubowskiego na korytarzu ośrodka.

„I w ciemności światło

Marek Jakubowski

Z rozdartymi z bólu sercami, dzielimy się wiadomością o nagłej śmierci MARKA JAKUBOWSKIEGO  „KUBY”- najlepszego z najlepszych, niezastąpionego……..

Wizjonera, tyflopedagoga, inicjatora tysięcy działań, wychowawcy pokoleń dzieci niewidomych, nauczyciela, człowieka zawsze gotowego do pracy na rzecz środowiska osób niewidomych, skromnego, dobrego człowieka i naszego serdecznego przyjaciela, który sercem i duszą związany był z Ośrodkiem dla Dzieci Niewidomych w Owińskach.

Odejście „ Kuby”  to dla nas i całego środowiska osób z dysfunkcją wzroku w Polsce i na świecie, ogromna strata i bardzo bolesne doświadczenie.

Dziś nasze współczucie kierujemy do wszystkich , których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku…….

Dla wszystkich , którzy chcieliby napisać kilka słów do Kuby lub o Nim otwieramy grupę FB.

Uroczystości pogrzebowe śp. Marka Jakubowskiego odbędą się w w sobotę 19 sierpnia br. o godzinie 14.00 na cmentarzu parafialnym w Twardowie koło Woli Książęcej.

Organizowany jest transport z Owińsk na cmentarz w Twardowie. Osoby chcące skorzystać z niego proszone są o telefoniczne zgłoszenie tego faktu w czwartek 17 sierpnia w godzinach 9.00-12.00 pod numerem tel. 61/8126737. Ilość miejsc jest ograniczona.