Zakończenie projektu

I tak oto zakończył się projekt „Wejść do świata geometrii i poznać go wieloma zmysłami” realizowany przez uczniów klas 7 i 8 SP w naszym Ośrodku. Projekt @mPotęga realizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszenie „Pomóż Dziecku Niewidomemu”. Były prezenty, własnoręcznie wykonane bryły z żywicy epoksydowej, gratulacje, posumowanie wspólnej zabawy oraz zdobytej wiedzy. Wspólny wniosek – lepiej uczyć się poznając wieloma zmysłami np. poznać smak czekoladowych brył. Uczniowie i uczennica również rozegrali partię szachów, których pionki są bryłami. A jest to efekt pracy p. Beaty Maciej i uczniów Technikum nr 8 w Katowicach w projekcie @Dotknij matmę”. A to dopiero początek wykorzystania gier przez nich zaprojektowanych.

Projekt dofinansowała fundacja mBank Polska.