Wielki Finał WOŚP

Jak co roku, nasi wychowankami wraz z nauczycielami będą brać udział w finale zorganizowanym przez Sztab WOŚP w Owińskach. Serdecznie zapraszamy w niedzielę 28 stycznia do Szkoły Podstawowej w Owińskach. W godzinach od 13:00 do 19:00 będzie można zapoznać się z pismem brajla, pisaniem na maszynie brajlowskiej, poznać podstawy orientacji przestrzennej i pomoce dydaktyczne oraz spotkać się z psem przewodnikiem (od godziny 15:00).

Gorąco zachęcamy do udziału w wielkim finale, siema! ❤️❤️❤️

• odczytywanie pisma brajla,
  • pisanie na maszynie brajlowskiej,
  • tor przeszkód – podstawy orientacji przestrzennej,
  • gry i zabawy brajlowskie,
  • pomoce naukowe dla osón z dysfunkcją wzroku,
  • od 15:00 spotkanie z psem przewodnikiem.
Plakat promujący udział Ośrodka w 32. Finale WOŚP. W czarnej grubej ramce, na fioletowym tle umieszczone są dokładne informacje dot. wydarzenia: 13:00- 19:00, 28 stycznia, SP Owińska. SOSW dla Dzieci Niewidomych zaprasza na: - poznanie alfabetu Braille’a,
Na plakacie zostało umieszczone logo 32. Finału wośp: biały napis 2024 32. FINAŁ SZTAB OWIŃSKA na tle kolorowych instrumentów: trąbki, saksofonów, gitar, grzechotek, harfy czy bębna. Na czarnej grubej ramce widnieją białe napisy: KOCHANI!! GRAMY, BO LUBIMY. 32. FINAŁ. POMAGAMY, BO POTRAFIMY.TU WSZYSTKO GRA OK!