„Nauczycielska Piątka”

W minioną sobotę, 23 marca 2024 roku, trójka wychowawców internatu reprezentowała nasz Ośrodek w biegu i marszu nauczycieli, zorganizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu „Nauczycielska Piątka”. Trasa prowadziła wokół malowniczego jeziora Rusałka i liczyła 5 km.

Mimo trudnych warunków pogodowych, nasi nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Pani Agata i pan Marcin odnieśli zasłużone zwycięstwo w marszu, zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Pani Karolina z kolei dzielnie wzięła udział w biegu, osiągając imponujący wynik i pokonując całą trasę.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły z takim zaangażowaniem i godnością! Dziękujemy także ODN w Poznaniu za zorganizowanie tego inspirującego wydarzenia, które promuje zdrowy styl życia i integrację nauczycieli z różnych placówek edukacyjnych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć w nim udział i pokazać, że SOSWDN w Owińskach ma wyjątkowych nauczycieli, gotowych do podjęcia wyzwań na każdym polu.