Wysyłki foremek do zajęć edukacyjnych

Jutro z samego rana wysyłamy do dzieciaków z grupy rewalidacyjnej „Rysunek, grafika, podpis” kolejną przesyłkę z gatunku edukacja i rozrywka. W kartonach jakie otrzymacie znajduje się zestaw foremek do wykonywania odlewów gipsowych różnych zwierząt i przedmiotów, paczuszka z gipsem, patyczki do mieszania oraz składana podstawka do wykonywania odlewów. Jest także broszura z instrukcją obsługi zestawu. Możecie zrobić piękne prezenty na gwiazdkę dla swoich bliskich – po zrobieniu odlewu możecie go pomalować albo ozdobić po swojemu. Przy okazji zastanówcie się, dlaczego podczas robienia odlewu gips robi się w pewnym momencie baaaardzo gorący….? Z jednej foremki możecie zrobić setki odlewów. Przyjemności podczas zajęć – mamy przepraszamy za potencjalny bałagan. Nie wiemy kto jakie foremki dostanie – kartoniki do wysyłki losował Pan Rysiu. Dodatkowo dzieciaki znające brajla otrzymują arkusiki z mini labiryntem – spróbujcie samodzielnie przejść drogę z bohaterem książeczki na której będzie pracować po powrocie do Ośrodka.