Wyniki konkursu na szopkę bożonarodzeniową

Miło nam poinformować, że konkurs „Do szopy wszyscy…” został rozstrzygnięty. W tym roku zostały zgłoszone prace z dwóch przewidzianych kategorii wiekowych, dlatego w porozumieniu z Dyrekcją szkoły postanowiłyśmy wytypować zwycięzców w trzech nowych kategoriach.

I kategoria – klasy P:

Pierwsze miejsce zajęła klasa P1, która przygotowywała szopkę pod opieką Pani wychowawczyni Joanny Szorcz.

Drugie miejsce ex aequo zajęły klasy  P2 i  P6, które wykonywały szopki pod opieką Pań – Renaty Mielcarskiej i Sandry Fabiańskiej.

Kategoria II – klasy SPDP
Zwyciężyła szopka klasy 1D (pracę uczniów zgłosiła wychowawczyni – Pani Kamila Grobelska)

III kategoria – Liceum
Zwyciężył Szymon Stańczyk z klasy 2a LO

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły po przerwie Świątecznej.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej za ufundowanie nagród.