Wycieczka do Teatru Animacji
6 maja 2026
30 kwietnia, klasy: 4a, 6a, 6b oraz 8P3 wybrały się na wycieczkę do Teatru Animacji na spektakl „Czarna owca, biały kruk”. Spektakl dostarczył nam wiele emocji, refleksji i powodu do uśmiechu. Po przedstawieniu czekała nas dodatkowa atrakcja – zwiedzanie teatru, a w tym lalki używane w teatrze.
To było niezwykle inspirujące i wartościowe doświadczenie. Dziękujemy Teatrowi Animacji za możliwość spotkania ze światem teatru.







