II Gala sukcesu

18 czerwca 2024r. w naszym Ośrodku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – II Gala sukcesu. Uroczystość była podsumowaniem efektów pracy wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. W doniosłej atmosferze, przy światłach reflektorów wyróżniono indywidualne, często nietuzinkowe i wyjątkowe sukcesy naszych uczniów. Doceniamy nadzwyczajne umiejętności i mocne strony, co pokazało 21 kategorii ( z licznymi podkategoriami) i przeszło 100 wyróżnionych młodych ludzi. Był to także czas na pożegnanie absolwentów Ośrodka , którzy po wielu latach (niektóry po blisko 20 latach!!!) opuszczali mury Ośrodka. Braw, uścisków, łez radości i tęsknoty nie było końca. A wszystkiemu przyświecały słowa piosenki „Nie bój się chcieć” i kolorowe skrzydła, które symbolicznie przyczepiamy.

Slajd z Gali z napisem: II Gala sukcesu. Na ścianie z cegiełek, dookoła telebimu naklejone są serca, motyle i koniczyny.
Duża grupa osób (uczniów i nauczycieli) znajdujące się w sami gimnastycznej. Prowadzący galę p. Rafał stoi przy mównicy, pozostałe postaci stoją w dwóch rzędach obok siebie trzymając w rękach dyplomy i nagrody. Za uczniami, na ekranie wyświetlony slajd z kilkoma nazwiskami nominowanych.
Grupa 10 osób (Uczniów i nauczycieli), stoi w rzędzie, trzymając w rękach dyplomy. P. Ola wręczająca dyplomy oraz prowadząca p. Natalia stoją tyłem do zdjęcia, przodem do nominowanych. Za uczniami na ścianie telebim z wyświetlonymi nazwiskami kilku wyróżnionych.
Grupa kilkunastu osób (uczniów i nauczycieli) znajdujące się w sami gimnastycznej. Prowadzący galę p. Natalia i p. Rafał stoją przy mównicy, pozostałe postaci stoją w rzędzie obok siebie trzymając w rękach dyplomy i nagrody. Za uczniami, na ekranie wyświetlony slajd z kilkoma nazwiskami nominowanych.
Grupa 7 osób, stojących obok siebie w rzędzie. Za uczniami, na ekranie wyświetlony slajd z kilkoma nazwiskami nominowanych. Prowadzący odwrócona tyłem do zdjęcia, przodem do nominowanych.
Ekran projekcyjny ze slajdem z Gali i napisem: "...Nie bój się chcieć!"