książeczkadotykowaSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na dotykową książeczkę dla dziecka niewidomego. Jest to konkurs o charakterze europejskim. Kierowany jest do wszystkich zainteresowanych.

Poprzez nasz konkurs chcemy zachęcić do idei tworzenia własnych książeczek i pokazać, że w prosty i niewymagający dużych nakładów finansowych sposób, można wykonać książkę, która wyjdzie naprzeciw potrzebom dziecka niewidomego, sprawi mu radość a dodatkowo będzie wspierać jego rozwój, stymulować jego percepcję dotykową, rozwijać wyobraźnię, dostarczać wiedzy o świecie.

Oprócz satysfakcji z tworzenia czegoś pożytecznego, w naszym konkursie można wygrać wspaniałą nagrodę.

Termin nadsyłania książeczek upływa z dniem 15 września 2021 (decyduje data stempla pocztowego), natomiast rozstrzygnięcie konkursu przewidujemy na początek października 2021 roku.

Zachęcamy do udziału w konkursie i z niecierpliwością czekamy na prace.

Dodatkowe informacje możecie Państwo otrzymać pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie Ośrodka www.niewidomi.edu.pl i na naszym Facebooku.

Prace prosimy przesyłać na adres:

SOSW dla Dzieci Niewidomych
62-005 Owińska
Plac Przemysława 9
Z dopiskiem „KSIĄŻECZKA DOTYKOWA”

Organizatorki Konkursu
Magdalena Elegańczyk i Paulina Wieczorek

Coś więcej...

 
Park or
muzeum
stowa

wirt spac

ocena

baneredn